IzakTV

Strona główna » x-kom AGO z perfekcyjnym dniem w Spring Sweet Spring i ESEA Premier

x-kom AGO z perfekcyjnym dniem w Spring Sweet Spring i ESEA Premier

Autor: Michał Maćkowski
x-kom AGO

Polacy zakończyli już dzisiaj rywalizację na międzynarodowej scenie. Powody do zadowolenia ma dzisiaj x-kom AGO, które wygrało z Izako Boars w Spring Sweet Spring 2 i pokonało Movistar Riders w ESEA Premier. 

Od 15 polscy kibice nie odchodzili do monitora, bowiem wiele polskich drużyn walczyło w internetowych rozgrywkach. Bardzo dobrze spisali się dzisiaj reprezentanci x-kom AGO, którzy w swoim pierwszym dzisiejszym spotkaniu pokonali Izako Boars. Dzięki tej wygranej jastrzębie mają aktualnie bilans 2-1 i już jutro powalczą o awans do fazy pucharowej. Dziki natomiast wyczerpały już limit błędów i każda kolejna porażka spowoduje odpadnięciem z turnieju.

x-kom AGO vs Izako Boars – 2:0

  • Dust2 – 16:2
  • Train – 16:12

x-kom AGO podtrzymało dzisiaj swoją dobrą grę także w meczu przeciwko Movistar Riders. Ekipa Damiana “Furlana” Kisłowskiego zanotowała drugie zwycięstwo w ESEA Premier. Polacy pokazali swoim rywalom, gdzie raki zimują i to dosłownie. Mimo przegranych pistoletów formacja znad Wisły szybko zrewanżowała się przeciwnikom i zaczęła grać jak z nut na Nuke. Pokazuje to wynik, jaki jastrzębie wykręciły po stronie broniącej – 13:2. Zmiana stron nic nie dała reprezentantom Movistar Riders, którzy przegrali pierwszą mapę 2:16.

Chwila przerwy i pora na Mirage, gdzie dużo specjalnie się nie zmieniło. Ponownie x-kom AGO po przegranych pistoletach szybko odpowiedziało rywalom i uciekło im na wynik 7:2. Wtedy dopiero międzynarodowa formacja nieco nadgoniła naszych rodaków, przez co przed zmianą strona przegrywała już tylko 6:9. Jednak zmiana stron jeszcze lepiej podziałała na podopiecznych miniroxa, którzy oddali przeciwnikom tylko jedną rundę i wygrali 16:7, a cały mecz 2:0.

x-kom AGO vs Movistar Riders – 2:0

  • Nuke – 16:2
  • Mirage – 16:7

W drugim sezonie Spring Sweet Spring mieli grać jeszcze dzisiaj zawodnicy Wisły All in! Games Kraków, jednak Polacy musieli oddać mecz walkowerem, ze względu na pojedynek z Honoris w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Warto również dodać, że swój mecz przegrało dzisiaj Anonymo, które ostatecznie zajęło dwunaste miejsce w Flashpoint 3. Więcej o tym starciu przeczytacie tutaj.