X-kom AGO zaczyna ESEA MDL od porażki z Unicorns of Love

Autor: Paweł Wilk

Trzydziesty trzeci sezon nie rozpoczął się zbyt przyjemnie dla zawodników x-kom AGO. Polacy na inaugurację przegrali z Unicorns of Love.

Rywalizacja na Vertigo nie zaczęła się dobrze dla ekipy Damiana ”Furlana” Kislowskiego, ponieważ to piątka Niemców lepiej radziła sobie po stronie atakującej. Ostatecznie x-kom AGO potrafiło wywalczyć na swoje konto sześć oczek, co w perspektywie drugiej połowy pozwalało myśleć o odrobieniu strat. Tak się stało i to właśnie Polacy zaczęli łapać kolejne oczka. Patrick ”P4TriCK” Zaremba i spółka nie zamierzali przegrać trzeciego meczu z rzędu, dlatego walczyli o życie do samego końca. Ostatecznie skończyło się na wyniku 15:15. Dogrywka również pokazała, że obie piątki są na podobnym poziomie, ale w piątek minimalnie lepsi okazali się reprezentanci UoL, którzy wygrali 22 do 19.

x-kom AGO 19:22 Unicorns of Love (de_vertigo)

Porażka x-kom AGO oznacza, że drużyna musi poczekać na swoje pierwsze zwycięstwo w 33 sezonie ESEA MDL. Nieco inaczej wygląda sytuacja Illuminar Gaming i Wisły Kraków, którzy mają na swoim koncie po trzy oczka. Ex-Virtus.pro i PACT ciągle czekają na swój debiut w internetowym etapie.