x-kom pewnie wygrywa z Vega Squadron

x-kom kontynuuje swoją dobrą passę i zwyciężył z Vega Squadron 2:0. Polacy mają obecnie bilans 2-1 w rozgrywkach UCC Summer Smash.

Mecz rozpoczął się na Vertigo – był to wybór x-komu, który w ostatnich dniach upodobał sobie tę mapę. I rzeczywiście Polacy udowodnili, że opracowali ją w 100% i roznieśli swoich rywali wynikiem 16:5. Szczególne brawa należą się za pierwszą połowę, w czasie której x-kom grał po stronie broniącej. Innocent i spółka wygrali wtedy aż 12 rund z rzędu i dzięki temu jeszcze przed zmianą stron można było spodziewać się jak skończy się ta mapa. Cały skład x-komu zagrał bardzo dobrze, nie było wśród piątki Polaków zawodnika z ratingiem poniżej 1.00. W Vega Squadron zawiodła rosyjska część zespołu – Denis “seized” Kostin i Dimitri “Dima” Bandurka mieli łącznie 11 fragów.

Drugą areną zmagań był Train. Na tej mapie toczył się już bardziej wyrównany pojedynek. x-kom rozpoczął po stronie CT, więc wygrał pierwszą połowę 10:5. Problemy pojawiły się po zmianie stron. Vega Squadron nie zamierzał tak łatwo odpuszczać i ruszył do odrabiania strat. Rosyjsko-ukraiński skład zdołał doprowadzić do remisu 11:11. Wtedy jednak Polacy wzięli się do pracy i wygrali wszystkie rundy do końca. Na wyróżnienie zasługuje tym razem Paweł “reatz” Jańczak, który zakończył mecz z 25 zabójstwami na koncie. x-kom tym samym ma już w UCC Summer Smash bilans 2-1 i zagra o wyjście z grupy.

x-kom 2:0 Vega Squadron – Vertigo 16:5, Train 16:11