x-kom Team triumfuje w starciu z Giants!

Autor: Mateusz Olczyk
oskarish

Starcie x-kom Teamu i Giants w ramach 3 sezonu GameAgents League właśnie się zakończyło. Dziś to Polacy pokazali się z lepszej strony.

Pierwsza runda starcia na Nuke wpadła na konto zaczynającego po stronie broniącej Giants. I choć po przegranej przez siebie pistoletówce, x-kom Team zdołał odegrać się swojemu oponentowi, to niestety kilka następnych rund lądowało kolejno na koncie Portugalczyków. Oskar “Oskarish” Stenbrowski i spółka nie zamierzali jednak odpuszczać, w szóstej rundzie całkowicie przejmując kontrolę nad przebiegiem rozgrywki. Dominacja polskiej drużyny posunęła się na tyle daleko, że do przerwy oddali swoim przeciwnikom zaledwie dwie rundy więcej. a samą pierwszą połowę zamknęli z dość przyjemnym dla siebie wynikiem 9:6.

Zmiana stron nie przyniosła na całe szczęście zmiany sytuacji w meczu. Chociaż Giants wygrali dwie pierwsze rundy, to nie dali jednak rady zatrzymać rozpędzonej machiny x-kom’u. Polacy ponownie zaczęli dyktować swoje warunki, do końca meczu wygrywając absolutnie każdą kolejną rundę i zamykając spotkanie 16:8.

x-kom Team vs Giants – 1:0