x-kom team z kiepskim debiutem w ESEA MDL

Autor: Kamil Kowala

X-kom team przegrał swoje pierwsze spotkanie w trzydziestym pierwszym sezonie ESEA MDL. Polacy mimo obiecującej pierwszej połowy nie podołali rywalom z Movistar Riders i przegrali 16:11.

Rywalizacja rozpoczęła się niezbyt optymistycznie dla naszej rodzimej formacji. Wygrana pistoletówka i kilka następnych rund pozwoliły Hiszpanom wysunąć się na dosyć wyraźne prowadzenie 5:0. Wtedy już z pełnym ekwipunkiem do głosu zaczęli dochodzić Polacy. Ciągnięci przez dwie najnowsze twarze, czyli innocenta i reatza bardzo szybko powrócili do spotkania i po pierwszej połowie cieszyli się z prowadzenia 8:7.

Po zmianie stron gracze x-kom team mieli okazję popisać się swoją obroną na mapie Vertigo. Ta niestety nie wyglądała najlepiej, a mixwell z kolegami w zasadzie nie dali dojść rywalom do głosu. Polska drużyna po przerwie zdołała zdobyć zaledwie trzy oczka, co przełożyło się na porażkę 16:11.

x-kom team vs Movistar Riders – 0:1

• Vertigo – 11:16

Następne spotkanie ekipy Daniela “STOMPa“ Płomińskiego w lidze ESEA MDL odbędzie się już jutro o godzinie 17:00 przeciwko forZe. Mecz można będzie obejrzeć na kanale ESL_CSGOb_PL.