IzakTV

Strona główna » xCeeD kompletuje skład VALORANTA w NRG eSports!

xCeeD kompletuje skład VALORANTA w NRG eSports!

Autor: Marcin Kapusta

NRG eSports skompletowało swoją dywizję w VALORANCIE. Ostatnim nabytkiem okazał się Jack “xCeeD” Holiman, który dołączył do formacji na okres próbny!

20-latek w przeszłości próbował swoich sił w CS:GO. W swojej karierze reprezentował barwy takich drużyn jak SoaR Gaming, Dignitas, Triumph czy też subtLe. Rywalizował głównie na krajowym podwórku i zdobył wiele tytułów mistrzowskich w turniejach niższego szczebla rozgrywkowego. Brał również udział w kilku prestiżowych eventach, takich jak ESEA Season 32 Global Challenge czy też DreamHack Open Atlanta 2019, jednak zajął na nich ostatnie miejsce. Jack w VALORANCIE związał się z Orgles5, z którym zajął m.in. 5/6 miejsce w kwalifikacjach do Renegades x NSG Invitational. xCeeD wspomógł już swoją nową organizację w eliminacjach do First Strike North America NSG Tournament. Podopiecznym Cheta “Cheta” Singha idzie świetnie, ponieważ w zmaganiach posiadają aktualnie bilans 2-0.

Amerykanin w NRG eSports zagra u boku swoich byłych kolegów z CS:GO. Skład tej formacji na papierze prezentuje się niesamowicie, jednak jak będzie w rzeczywistości? To pokażą nadchodzące miesiące. Daps, s0m są doświadczonymi weteranami, natomiast eeiu, KOLER i xCeeD to młodzi i utalentowani zawodnicy, którzy karierę mają jeszcze przed sobą. Graczy nadzoruje Chet, który uważany był za jednego z najlepszych trenerów w CS:GO. 24-latek w strzelance Valve szkolił regionalne potęgi, takie jak OpTic Gaming, NRG eSports, Evil Geniuses czy też 100 Thieves. Jego doświadczenie wpłynie pozytywnie na nowych podopiecznych.

Aktualny skład NRG eSports w VALORANCIE prezentuje się następująco:

  • 🇨🇦 Damian “daps” Steele
  • 🇺🇸 Sam “s0m” Oh
  • 🇨🇦 Yannick “KOLER” Blanchetts
  • 🇨🇦 Daniel “eeiu” Vucenovic
  • 🇺🇸 Jack “xCeeD” Holiman
  • 🇺🇸 Chet “Chet” Singh (trener)