IzakTV

Strona główna » Xtrfy oraz Ninjas in Pyjamas prezentują nowe gamingowe podkładki

Xtrfy oraz Ninjas in Pyjamas prezentują nowe gamingowe podkładki

Autor: Komunikat Prasowy
Xtrfy XTP1 Xizt Edition

E-sportowa organizacja Ninjas in Pyjamas oraz należąca do niej marka gamingowych peryferii – Xtrfy, prezentują nowe podkładki pod mysz z serii XTP1. Pierwsza z nich, NiP Ice edition, to projekt Xtrfy, z kolei Xizt edition powstała we współpracy z Richardem „Xiztem” Landströmem, doświadczonym e-sportowcem z zespołu NiP w CS:GO.

To świetne uczucie móc w końcu zaprezentować XTP1 Xizt edition! Podkładka w połączeniu z myszą to najważniejsze elementy w moim e-sportowym wyposażeniu Uwielbiam gładkość XTP1, podobnie jak jej rozmiar i wytrzymałość. Kiedy projektowaliśmy motyw mojej własnej edycji, chciałem stworzyć coś, co odzwierciedla mnie i to, skąd pochodzę. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu – komentuje Richard Landström.

Joakim Jansson, wice-szef oraz COO w Xtrfy, chciałby jak najszybciej udostępnić podkładki graczom z całego świata.

Jesteśmy podekscytowani prezentacją nowych podkładek XTP1. Nie tylko dlatego, że poprzednie modele serii zostały już docenione zarówno przez profesjonalistów, jak i społeczność graczy, ale także przez duże zainteresowanie nowymi modelami, które używają zawodnicy Ninjas in Pyjamas – dodaje Joakim Jansson.

Podkładki XTP1 stworzone są na bazie wytrzymałego materiału. Zaawansowaną strukturę powierzchni zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić doskonały ślizg i najwyższą precyzję ruchów. Gumowany spód dba o to, by podkładka pozostała w miejscu, nawet podczas najbardziej intensywnych momentów rozgrywki. Nowe produkty są wystarczająco duże (460 x 400 x 4mm), by zapewnić odpowiednią ilość miejsca zarówno dla niskich, jak i wysokich ustawień czułości.