IzakTV

Strona główna » Z finału ESL Pro League prosto do Poznania! G2 Esports wystąpi na Good Game League 2019!

Z finału ESL Pro League prosto do Poznania! G2 Esports wystąpi na Good Game League 2019!

Autor: Krystian Terpiński
G2 Esports

Okres wakacyjny przebiega na ten moment nie tylko pod znakiem upalnych dni na zewnątrz, ale również gorących wydarzeń w świecie esportu. Atmosferę podkręcili dodatkowo włodarze Good Game League, którzy ogłosili ostatnią drużynę zaproszoną na poznańskie finały – G2 Esports!

Francuska formacja ma za sobą wyjątkowo udany okres. Kenny “kennyS” Schrub wraz z kolegami dopiero co rywalizowali w wielkim finale dziewiątego sezonu ESL Pro League, gdzie pomimo porażki z Team Liquid zaprezentowali się w fenomenalny sposób.

Podopieczni Damiena “maLeKa” Marcela przyjadą do Poznania, by stanąć w szranki z takimi zespołami jak HellRaisers, Aristocracy czy Virtus.pro. Ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że Francuzi będą zdecydowanym faworytem turnieju rozgrywanego na INEA Stadion.

Zaproszenie G2 na finały GG League 2019 w Poznaniu skomentował również Event Manager GG League – Piotr “hypia” Adamski:

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się dotrzymać obietnicy i już 13-14 lipca podczas finałów GoodGame League zobaczymy drużynę z top 10 rankingu hltv. Mam nadzieje, że G2 dostarczy wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń na stadionie w Poznaniu.

G2 Esports GGL

Wraz z powyższym ogłoszeniem znamy już prawie całą listę zespołów, które za niecałe dwa tygodnie powalczą o charakterystyczny puchar i lwią część z puli nagród opiewającej na ponad 100.000 dolarów. Ostatni zespół zostanie wyłoniony poprzez zamknięte kwalifikacje, w których walczą między innymi Tricked, Izako Boars oraz ALTERNATE aTTaX.

Lanowe finały Good Game League 2019 odbędą się między 13 i 14 lipca. Łącznie osiem drużyn powalczy o końcowy triumf na drugiej edycji poznańskiej imprezy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatorów.