IzakTV

Strona główna » Za pierwszym razem się nie udało, jak będzie teraz? Startują drugie kwalifikacje do Flashpoint 3!

Za pierwszym razem się nie udało, jak będzie teraz? Startują drugie kwalifikacje do Flashpoint 3!

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Już dzisiaj duża część polskich zespołów wkroczy do akcji w ramach drugich otwartych kwalifikacji do Flashpoint 3. Turniej ten ma dużą wagę, bowiem walka w nim toczy się o punkty RMR, która pozwalają dostać się na Majora. 

Pierwsze kwalifikacje do Flashpoint 3 nie poszły po myśli polskich drużyn. Sporo z nich awansowało do drugiego dnia rozgrywek, aby następnie odpaść dosyć wcześnie. Dzisiaj może być inaczej, bo w grze zameldują się nieco wyżej notowane polskie formacje, które na pewno celują w awans do zamkniętego etapu.

Na linii startu zobaczymy między innymi Anonymo, które po nieudanych play-offach ESEA Premier ma za zadanie awansować do kolejnego etapu. Oprócz ekipy Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego do kwalifikacji zapisali się także gracze Izako Boars, M1 Eden, MAD DOG’s PACT czy AVEZ.

Do gry zameldowały się także międzynarodowe formacje, w których grają Polacy. Tak o to o awans powalczą jeszcze reprezentanci ENCE z Pawłem “dychą” Dychą na czele oraz Cowana Gaming w składzie z byłym graczem Virtus.pro – Michałem “okoliciouzem” Głowatym.

Drugie otwarte kwalifikacje startują już o 13, a pełną listę drużyn znajdziecie pod tym adresem.