IzakTV

Strona główna » Zakończyć dobrze 2019 rok – PACT gra z Projectem X

Zakończyć dobrze 2019 rok – PACT gra z Projectem X

Autor: Aleksander Kurcoń
PACT

PACT nadal może pozytywnie zakończyć 2019 rok. Polacy wciąż uczestniczą w EGB Siberian Frost. Najbliższym rywalem Sobola i spółki jest Project X.

Nie poszło w LBET Invitational, to nadal do wygrania jest inny turniej online – EGB Siberian Frost. Polacy w LBET ponieśli wstydliwe porażki z tajską drużyną MiTH.Maple, która wyrzuciła ich z turnieju już w fazie grupowej. Teraz podopiecznym VinSa pozostały trochę mniej atrakcyjne rozgrywki, w których pula nagród wynosi zaledwie 5 tysięcy dolarów. Mimo to aby odnieść w nich sukces, to Polacy muszą się postarać.

Dzisiaj ich rywalem będzie Project X. Ukraińsko-białoruski zespół znajduje się zaledwie dwa oczka niżej w światowym rankingu i głównie grywa na swoim CIS-owym podwórku. Ciężko więc spodziewać się czegokolwiek. PACT zaś w ostatnich dniach pokonało bardzo pewnie chociażby Unique. Project X z kolei również radziło sobie z całkiem niezłymi drużynami z Rosji i Bułgarii. Z tego powodu ciężko wytypować tutaj faworyta, zwłaszcza w momencie, gdy Polacy mają tak duże wahania formy. Na szczęście mecz rozgrywany jest w systemie BO3, dlatego z pewnością na koniec poznamy drużynę po prostu lepszą. Początek spotkania w południe, transmisja na rosyjskim kanale UCC.

Jeśli PACT wygra to spotkanie, to już o 15 zmierzy się z SG.pro w finale drabinki przegranych. Ewentualne zwycięstwo zaprowadzi ich do finału, w którym czeka SKADE. Ostatni mecz turnieju jest zaplanowany na godzinę 18. Trzymajmy kciuki, by darko i spółka mieli dzisiaj istny maraton CSa.