IzakTV

Strona główna » Zawodnicy Vexed rezygnują z gry dla drużyny

Zawodnicy Vexed rezygnują z gry dla drużyny

Autor: Jan Miękina
Vexed Gaming

Dzisiejszy wpis o powrocie Hovika „KQLY” Tovmassiana na profesjonalną scenę na pewno wielu zszokował. Co ciekawe, do zaskoczonych należeli także Steve „Jarod” Cohen oraz Leonardo „SmyLi” Michelino, dwójka zawodników Vexed, którzy właśnie zrezygnowali z gry dla drużyny.

 

Dzisiaj rano pisaliśmy o powrocie Hovika do zawodowej kariery. Decyzja ta wywołała kontrowersje i dosyć mieszane uczucia, także w samej ekipie Vexed Gaming. Dwójka zawodników w oficjalnym oświadczeniu na twitterze napisało, że o decyzji o przyjęciu „KQLY-ego” do drużyny dowiedzieli się tuż przed opinią publiczną, nie mając na nią żadnego wpływu. Dodali także, że nie wyobrażają sobie grania z kimś, kto tak negatywnie wpłynął na profesjonalną scenę Counter-Strike’a. Dlatego odcinają się od niej uznając ją za nieetyczną. Na koniec dodali tylko, że chcą zrezygnować z aktywnego grania dla drużyny.

Pełne oświadczenie w języku francuskim dostępne jest tutaj:

KQLY” wraz z Vexed Gaming miał wziąć udział w zaczynających się jutro mistrzostwach francji – ESL Championnat National Summer. Bez dwóch zawodników raczej nie będzie to możliwe. Co dalej, nie wiadomo, drużyna nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia.