IzakTV

Strona główna » Zawodnik Arsenalu z kontuzją pleców. Powodem ma być duża ilość gry w Fortnite

Zawodnik Arsenalu z kontuzją pleców. Powodem ma być duża ilość gry w Fortnite

Autor: Michał Maćkowski

Ciekawe doniesienia dochodzą do nas z najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Anglii. Zawodnik Arsenalu Mesut Özil doznał kontuzji pleców, która według doniesień spowodowana jest dużą ilością gry w Fortnite.

Ostatni mecz Mesut Özil w Arsenalu zaliczył 11 listopada przeciwko Wolverhampton. Od tamtej pory piłkarz nie zagrał żadnego spotkania, a powodem tego ma być kontuzja pleców. Co ciekawe niektóre osoby twierdzą, że ból pleców spowodowany jest dużą ilością gry w Fortnite.

Profesjonalni sportowcy nie kryją tego, że lubią sobie pograć w gry komputerowe. Wielokrotny reprezentant Niemiec, według statystyk rozegrał w tym roku aż 5221 meczów właśnie w Fortnite. Zainteresowani tą sytuacją policzyli, że przekłada się to na 5 godzin gry dziennie. Jednak nie ufałbym do końca temu i poczekałbym na jakieś bardziej oficjalne źródła, jeżeli w ogóle wyjdą na powierzchnię.

Warto również zaznaczyć, że Neymar (zawodnik PSG) podczas rozdawania Złotej Piłki (jedna z najbardziej prestiżowych nagród rozdawanych w piłce nożnej) transmitował na Twitchu, swoją grę w Black Ops 4. Dla wielu osób, było to nie profesjonalne zachowanie, ponieważ piłkarz miał przebywać aktualnie na gali.