IzakTV

Strona główna » Zespół izaka wygrywa turniej w VALORANTA organizowany przez x-kom AGO!

Zespół izaka wygrywa turniej w VALORANTA organizowany przez x-kom AGO!

Autor: Michał Maćkowski
Izak Hot16challenge

Zespół Piotra “izaka” Skowyrskiego nie miał sobie równych w turnieju VALORANTA organizowanego przez organizację x-kom AGO. Fordons w składzie: izak, NEEX, phr, Patitek oraz Saju w finale bez większych problemów pokonało Balanced?.

Izak zawsze wygrywa i tym razem również nie mogło być inaczej. Już od samego początku Fordons było jednym z faworytów do zwycięstwa całego turnieju. Łatwe i gładkie zwycięstwa w poprzednich etapach zwiastowały, że Tomasz “phr” Wójcik i spółka nie będą mieli sobie równych także w finale.

Fordons było maszyną nie do zatrzymania. W decydującym meczu ekipa Izaka potrzebowała zaledwie dwóch map, aby rozprawić się z Balanced?, w którym grał m.in. reprezentant Izako Boars oraz były profesjonalny zawodnik Fortnite Adrian “Dju” Malczyk  Najpierw Izak i spółka wygrali na Havenie do dziewięciu, a następnie na mapie Bind do czterech. Każdy zawodnik z drużyny Fordons pokazał się z naprawdę dobrej strony, ale na osobną pochwałę zasługuje sam Izak, który zagrał naprawdę dobre spotkanie Brimstonem. Ostatnią mapę popularny streamer zakończył z 21 fragami i najlepszym średnim wynikiem bitwy.

Przypomnijmy jeszcze moment zwycięstwa Fordons w finale x-kom AGO CUP przeciwko Balanced? 🏆

Nie pozostaje nam nic…

Opublikowany przez x-kom AGO Niedziela, 10 maja 2020

 

Za pierwsze miejsce zawodnicy Fordons otrzymali 1250 złotych oraz kilka nagród rzeczowych.