IzakTV

Strona główna » Zespół Kjaerbyego i b0RUPA wystąpi w 3. sezonie FLASHPOINTA!

Zespół Kjaerbyego i b0RUPA wystąpi w 3. sezonie FLASHPOINTA!

Autor: Marcin Kapusta

Zespół Markusa “Kjaerbyego” Kjaerbyego o roboczej nazwie HYENAS wystąpi w trzecim sezonie FLASHPOINTA. Duńczycy zagrają w imprezie RMR z Rene “cajunemb” Borgiem!

Niespełna miesiąc temu organizatorzy zapowiedzieli trzecią odsłonę FLASHPOINTA. Jedenaście bezpośrednich zaproszeń trafiło do najlepszych zespołów ubiegłorocznego rankingu RMR. W gronie tym znalazło się również North, które na początku lutego zawiesiło wszystkie dotychczasowe działania esportowe. Powodem takiej decyzji była pandemia koronawirusa, która mocno odbiła się na finansach inwestorów. “Oczywiście przykro nam, że musimy teraz zamknąć duńską firmę esportową North, która wywarła ogromne wrażenie na międzynarodowym esporcie. Przeszukaliśmy rynek, aby pozyskać jednego lub więcej współinwestorów na pokładzie projektu, ale jednak nie udało się ich znaleźć.” – stwierdził Lars Bo Jeppesen, prezes zarządu North i dyrektor Parken Sport.

Dzisiaj wiemy już, że slota po North odziedziczy zespół, grający pod roboczą nazwą HYENAS. Powstał on pod koniec marca z inicjatywy Nicklasa “gade’a” Gade’a, Philipa “aizy’ego” Aistrupa i Markusa “Kjaerbyego” Kjaerbyego. Pozostałe dwa wolne fotele obsadzili Frederik “Fessor” Sørensen oraz Johannes “b0RUP” Borup. Na czas rozgrywek z cyklu RMR do głównego składu wejdzie Rene “cajunb” Borg, aby spełnić wszystkie wymogi organizatorów. Warto zaznaczyć, że HYENAS w swoich szeregach posiada dawny trzon North, który rywalizował w ubiegłorocznych turniejach przedmajorowych.

Duńska drużyna zamelduje się na serwerze już 14 maja i w ramach meczu inauguracyjnego podejmie FunPlus Phoenix. Z kolei w drugim spotkaniu zawalczy z Anonymo Esports lub Ninjas in Pyjamas, którego barwy reprezentuje Nicolai “dev1ce” Reedtz.

Wyjściowy skład HYENAS na czas FLASHPOINTA prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰 Markus “Kjaerbye” Kjaerbye
  • 🇩🇰 Nicklas “gade” Gade
  • 🇩🇰 Philip “aizy” Aistrup
  • 🇩🇰 Johannes “b0RUP” Borup
  • 🇩🇰 Rene “cajunb” Borg
  • 🇩🇰 Frederik “Fessor” Sørensen (rezerwa)