IzakTV

Strona główna » Zestawienie promocji na Dzień Singla 2020!

Zestawienie promocji na Dzień Singla 2020!

Autor: Mateusz Olczyk
balloon-395598_1280

Dziś przyjrzymy się najciekawszym gamingowym promocjom przygotowanym na Dzień Singla 2020. Zapraszam do lektury!

Dzień Singla to wywodzący się z Chin odpowiednik Black Friday, czy Cyber Monday. To święto zakupów powstało stosunkowo niedawno, bo w 2008 roku, a zapoczątkowała je grupa Alibaba – właściciel AliExpress. Od niedawna jednak polskie sklepy również interesują się tym tematem, wychodząc do klientów z przeróżnymi promocjami. My przekonamy się dziś, czy są tam jakieś oferty naprawdę warte uwagi.

Mysz Roccat KAIN 102 AIMO – obniżka ze 168 na 109 zł!

roccat-kain-aimo-102-xkom

x-kom.pl

Naprawdę uczciwa mysz dla graczy. Precyzyjny sensor Pro-Optic R8 (prawdopobonie jest to po prostu PMW3331), niezła jakość i całkiem dobre oprogramowanie Roccat Swarm. Kształt wydaje się pasować przede wszystkim do Claw’a oraz fingertipa w przypadku większych i średnich dłoni. Drobniejsi gracze (lub graczki 😉 ) powinnni dość dobrze radzić sobie również z Palm’em. Plus za zwężony przód, który w moim odczuciu delikatnie poprawia kontrolę nad gryzoniem.

Link do oferty – kod alpaka

Mysz Dream Machines DM5 Blink – obniżka ze 158,99 na 109 zł!

dm5-blink-xkom

x-kom.pl

O DM5 Blink wspominałem swego czasu w moim zestawieniu polecanych myszek do 150 zł. Od tego czasu niewiele się zmieniło i wciąż uważam, że Blink to jeden z lepszych gryzoni jakie możemy sobie sprawić z tym budżetem, a jeżeli cena spada do zaledwie stówki, to już w ogóle nie ma nad czym się zastanawiać. To po prostu Razer Basilisk, poprawiony wszędzie tam, gdzie trzeba było go poprawić.

Link do oferty – kod alpaka

Dysk KIOXIA 500GB M.2 PCIe NVMe EXCERIA – obniżka z 329 na 259 zł!

kioxia-500gb-m2-xkom

x-kom.pl

A może trochę więcej szybkiej pamięci na gry? KIOXIA (dawniej Toshiba) przychodzi na ratunek. Choć prędkości nie dorównują M.2 od przykładowo Intela, to pół terabajta w takiej cenie to nadal całkiem niezły kąsek.

Link do oferty – kod alpaka

Monitor Acer Nitro VG242YPBMIIPX – obniżka z 999 na 799 zł!

acer-nitro-vg242ypbmiipx-xkom

x-kom.pl

IPS? Aż 165 Hz? Nawet głośniki są. No i FreeSync. Świetny sprzęt do FPS’ów za naprawde dobre pieniądze. Gdyby miał jeszcze trochę lepszą możliwość regulacji ustawienia względem oczu grającego to już w ogóle killer. Zamiast tego ma przynajmniej VESĘ. Szkoda, że nie było takich kiedy ja wymieniałem monitor 😉

Link do oferty – kod alpaka

Mikrofon Novox NC-1 Silver USB – obniżka z 268,99 na 199 zł!

novox-nc1-x-kom

x-kom.pl

Jeden z najlepszych wyborów dla osoby, która chce zacząć np. swoją karierę na youtube. W sieci znaleźć można ogrom filmików, gdzie ludzie prezentują jak dobrze sprawdza się ten sprzęt nawet “na surowo”, oraz co można z niego wyciągnąć z pomocą nawet darmowych programów do obróbki. Również z własnych doświadczeń mogę go polecić, gdyż jestem właścicielem czarnej wersji od ponad 2 lat.

Link do oferty – kod alpaka

Jak widzicie, propozycji nie ma przesadnie wiele, a to z jednego powodu – starałem się tu zaproponować jedynie te naprawdę ciekawe, a takich niestety, w mojej opinii, nie było po prostu za dużo na tegoroczny Dzień Singla. Ze wszystkich sklepów, które dziś przejrzałem, to właśnie x-kom.pl miał najlepsze oferty i to dlatego skupiłem się na ich ofercie. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy na coś polowali, zakończyli pomyślnie swoje łowy, a Ci którzy zaspali, jeszcze załapią się na coś wartego uwagi. Niech moc promocji będzie z Wami!