IzakTV

Strona główna » Zmiany w compLexity Gaming; RUSH przesunięty na ławkę rezerwowych!

Zmiany w compLexity Gaming; RUSH przesunięty na ławkę rezerwowych!

Autor: Marcin Kapusta

Słabe wyniki compLexity Gaming zbierają żniwo. Kilka dni temu dotychczasowy trener pożegnał się z posadą, a dzisiaj na ławce rezerwowych wylądował William “RUSH” Wierzba!

To była absolutna przyjemność pracować z RUSHEM i nie mogę wystarczająco stwierdzić, jak bardzo byłem pod wrażeniem jego profesjonalizmu. On jest niesamowitą osobą, którą podziwiam i będzie mi go brakowało.” – przyznał CEO compLexity Gaming, Jason Lake na łamach HLTV. Zmiany są podyktowane słabym występem drużyny w Intel Extreme Masters Cologne, w którym zajęła odległe 13/16. miejsce.

27-letni Amerykanin dołączył do amerykańskiej organizacji w okresie ogromnych roszad kadrowych, które miały miejsce we wrześniu 2019 roku. W ich wyniku do składu trafili również Benjamin “blameF” Bremer, Valentin “poizon” Vasilev oraz Kristian “k0nfig” Wienecke. Nowopowstały kolektyw początkowo zawodził, jednak na przełomie maja i czerwca 2020 całkowicie zdominował scenę CS:GO. Wtedy bowiem międzynarodowa piątka zwyciężyła cztery turnieje z cyklu Home Sweet Home, a także europejskie finały BLAST Premier Spring. W ich trakcie pokonała najlepszych wyjadaczy Starego Kontynentu, czyli OG Esports, Natus Vincere, FaZe Clan oraz Team Vitality. Po tym sukcesie Juggernaut wpadł w mocny dołek, w którym tkwi do dnia dzisiejszego.

Aktualny skład compLexity Gaming prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰 Benjamin “blameF” Bremer
  • 🇩🇰 Kristian “k0nfig” Wienecke
  • 🇦🇺 Justin “jks” Savage
  • 🇧🇬 Valentin “poizon” Vasilev
  • 🇺🇸 William “RUSH” Wierzba (rezerwa)