IzakTV

Strona główna » Team Poland ponownie w akcji. Tym razem w mocno zmienionym składzie!

Team Poland ponownie w akcji. Tym razem w mocno zmienionym składzie!

Autor: Marcin Kapusta
AGO

Nie od dziś wiadomo, że Polska znana jest ze świetnych miksów na scenie CS:GO. Była MIKSTURA, był adwokacik, a obecnie passę tą kontynuuje Team Poland. Tym razem nadwiślański zespół wystąpi w mocno zmienionym składzie! 

W listopadzie na naszym rodzimym podwórku pojawiła się nowa ekipa, złożona z takich osobistości jak byali, innocent czy też mhL. Zdołali oni awansować do zamkniętych kwalifikacji na DreamHack Masters Europe, w których zdobyli 3/4. miejsce. Później wywalczyli wicemistrzostwo pierwszego sezonu ESEA Winter Cash Cap Europe. W trakcie rozgrywek pokonali oni m.in. czesko-słowackie SINNERS Tomáša “oskara” Šťastný’ego. Zawodnicy Ci rozbudzili w Biało-Czerwonych fanach niesamowite emocje i chęć do śledzenia ich poczynań.

Kilkadziesiąt minut temu były reprezentant Sprout – Michał “snatchie” Rudzki ogłosił, że wraz z niesamowitą obsadą zagra w eliminacjach do FLASHEGAMING SUPER SLAM. Jest to turniej przeznaczony dla graczy ze Skandynawii, Niemiec i Polski, a jego pula nagród wyniesie 10 tysięcy euro. Oprócz 22-latka w zespole znaleźli się również: MICHU, rallen, innocent oraz SZPERO. Weterani znad Wisły zameldują się na serwerze o 17:40, a transmisja ze spotkań dostępna będzie pod tym linkiem: [KLIK].

Skład Teamu Poland podczas kwalifikacji do FLASHEGAMING SUPER SLAM będzie prezentował się następująco:

  • Michał “MICHU” Müller
  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Paweł “innocent” Mocek o
  • Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  • Michał “snatchie” Rudzki