IzakTV

Strona główna » Znamy grupowych rywali Polaków w piątej edycji European Development Championship!

Znamy grupowych rywali Polaków w piątej edycji European Development Championship!

Autor: Marcin Kapusta

Poznaliśmy grupowy podział piątej edycji European Development Championship. M1 EDEN i x-kom AGO rozstawieni w dwóch różnych koszykach!

W grupie A uplasowało się M1 EDEN, które stoi przed trudnym wyzwaniem. W stawce znalazły się bowiem Young Ninjas, Team LDLC oraz odświeżone Lyngby Vikings. Warto napomknąć, że rodzima organizacja nadal nie ogłosiła wyjściowego składu. Niemniej jednak podczas EDC 5 jej barwy reprezentować będą Patryk “olimp” Woźniak, Kacper “Riczi Maszynka” Benc, Karol “REVxD” Zieliński, Szymon “Crityourface” Pluta oraz Gabriel “gaB” Jaroszuk.

x-kom AGO zamelduje się na serwerze w ramach grupy B, w której wystąpią również bankaPEPSI, Infinite Esports oraz SKADE. Bułgarzy stawiani są w roli faworytów, aczkolwiek są oni w zasięgu Jastrzębi, którzy nie raz udowadniali swoją wyższość. Pozostałe dwie ekipy okupują odpowiednio 74. i 101. miejsce w światowym rankingu HLTV.

Zbiory C i D pozbawione są polskich akcentów. Wylądowały w nich takie drużyny, jak K23 Daurena “AdreNa” Kystaubayeva, DBL PONEY, Budapest Five czy też Team Fiend.

Podział grupowy European Development Championship 5 prezentuje się następująco:

Grupa AGrupa B
  M1 EDEN Young Ninjas SKADE Infinite Esports
 Lyngby Vikings Team LDLC bankaPEPSI  x-kom AGO
Grupa CGrupa D
AllStars Gaming 100PG 1WIN B8 Esports
 K23 DBL PONEY  Budapest Five Team Fiend

Piąta odsłona European Development Championship odbędzie się w dniach 18 sierpnia-5 września i zaoferuje uczestnikom pulę nagród w wysokości 30 tysięcy dolarów. Rozgrywki będą transmitowane w języku polskim na oficjalnym kanale GoodGame League na Twitchu.