Znamy pierwsze starcia na PGL Major Stockholm! hades i Dycha na sam start podejmą GODSENT - IzakTV

Znamy pierwsze starcia na PGL Major Stockholm! hades i Dycha na sam start podejmą GODSENT

Fot. ENCE eSports

Poznaliśmy dokładny rozkład spotkań pierwszej rundy Fazy Pretendentów sztokholmskiego Majora. Co czeka nas pierwszego dnia zmagań na najważniejszym turnieju CS:GO 2021 roku?

Na inauguracje czekają nas duńskie derby z udziałem Astralis i Copenhagen Flames. Niekwestionowanym faworytem jest oczywiście zespół Lukasa “gla1ve’a” Rossandera, który na Majorach włącza tryb bestii. Jak będzie jednak tym razem – czy najbardziej utytułowana formacja w Counter-Strike’u poradzi sobie bez Nicolaia “dev1ce’a” Reedtza? Nadchodzące dni zweryfikują. W tym samym czasie faworyzowany FaZe Clan podejmie Team Spirit.

O 11:15 na serwerze zamelduje się ENCE eSports, którego barw bronią Paweł “Dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miśkiewicz. Ich pierwszym rywalem będzie GODSENT, które w ostatnim czasie zaskoczyło wszystkich fanów, docierając do finału Intel Extreme Masters Fall 2021 North America. W rozgrywkach Epitacio “TACO” de Melo i spółka sensacyjnie pokonali Evil Geniuses, 00Nation czy też Team Liquid. Równolegle batalię stoczą również Team Entropiq i paiN Gaming. Warto wspomnieć, że do obydwóch drużyn będzie to debiut w turnieju rangi Major.

W południe Virtus.pro stanie w szranki z BIG, natomiast debiutujący Hiszpanie z Movistar Riders zawalczą z najwyżej sklasyfikowaną australijską formacją, Renegades. Godzinę później zawodnicy Heroic, którzy zostali dzisiaj oczyszczeni z wszelkich zarzutów przez ESIC, podejmą chińskie TYLOO. W międzyczasie Myszy będą się pojedynkować z Rekinami. W łańcuchu pokarmowym to oczywiście morskie zwierzę jest silniejsze, aczkolwiek jak to przełoży się na CS-a? Jedno jest pewne – w roli faworyta stawiane jest MOUZ pod przewodnictwem Christophera “dextera” Nonga.

Harmonogram spotkań pierwszego dnia PGL Major Stockholm 2021 wygląda następująco:

26 października 2021, Wtorek
10:00 FaZe Clan vs Team Spirit
10:00 Astralis vs Copenhagen Flames
11:15 Team Entropiq vs paiN Gaming
11:15  GODSENT vs ENCE eSports
12:30  BIG vs Virtus.pro
12:30 Renegades vs Movistar Riders
13:45  MOUZ vs SHARKS eSports
13:45 Heroic vs TYLOO

PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się 26 października-7 listopada w sztokholmskiej Avicii Arenie, natomiast pula nagród prestiżowego wydarzenia wyniesie rekordowe dwa miliony dolarów. Więcej informacji znajdziecie w specjalnej relacji tekstowej, klikając w poniższy obrazek.

Powiązane posty

Czas na pierwszy turniej z mocną obsadą w 2022 roku! Kto sięgnie po zwycięstwo Funspark ULTI 2021 Finals?

Niepewny początek nowej Wisły. Endpoint wygrywa po comeback’u!

MOUZ NXT o krok od awansu do TOP30 rankingu HLTV