IzakTV

Strona główna » Znamy rozstawienie drużyn fazy zasadniczej Rainbow Six Siege Masters League!

Znamy rozstawienie drużyn fazy zasadniczej Rainbow Six Siege Masters League!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Rainbow Six

5 września rusza faza zasadnicza Rainbow Six Siege Masters League organizowanego przez polski oddział Ubisoftu. Z fazy eliminacji, do której zarejestrowały się 44 zespoły, wyłonionych zostało 8 najlepszych drużyn, które co środę od godziny 19:00 będą rywalizować o wejście do finałów lanowych oraz pulę nagród w wysokości 20.000 złotych.

Do Grupy A fazy zasadniczej trafiły zespoły: Invicta-Gaming, Invizy Esport, SLAVGENT i NoCush. W Grupie B znalazły się drużyny: TrainHard eSport, Valkiria Gaming, Tempus i INDASTRY. Harmonogram najbliższych rozgrywek prezentuje się następująco:

5.09.2018 – Grupa A

  • Mecz 1 – SLAVGENT vs. Invicta-Gaming
  • Mecz II – NoCush vs. Invizy Esport

12.09.2018 – Grupa B

  • Mecz 1 – TrainHard eSport vs. Tempus
  • Mecz II – INDASTRY vs. Valkiria Gaming

Zmagania drużyn wraz z komentarzem będzie można oglądać na oficjalnym polskim kanale Rainbow Six na Twitchu: twitch.tv/rainbow6pl. Fazę zasadniczą turnieju komentować będą Karol „Alban” Pakosz, Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk oraz Tomasz „Magvayer” Filipiuk.

Rainbow Six Siege Masters League, nowego turnieju w Rainbow Six Siege, którego pula nagród wynosi 20 tysięcy złotych. Turniej skierowany jest do wszystkich graczy, którzy poza nagrodami pieniężnymi chcą zyskać doświadczenie w walce z najlepszymi zespołami w Polsce i sięgnąć po tytuł Mistrza Polski.

Więcej informacji o Rainbow Six Siege Masters League znaleźć można pod adresem www.r6league.pl.