IzakTV

Strona główna » Znamy szczegóły pierwszego turnieju RMR dla regionu CIS!

Znamy szczegóły pierwszego turnieju RMR dla regionu CIS!

Autor: Marcin Kapusta

Zapowiedziano kolejne turnieje z cyklu RMR, które tym razem będą przeznaczone dla drużyn z regionu Oceanii i CIS. Ich organizacją zajmie się Rosyjska Federacja Esportowa (RESF)!

Organizatorzy ujawnili już pierwsze szczegóły, dotyczące wschodnioeuropejskiego wydarzenia. W nim zobaczymy szesnaście drużyn, z czego osiem otrzymało już bezpośrednie zaproszenia na podstawie ubiegłorocznego rankingu RMR. Na serwerze zameldują się czołowi przedstawiciele sceny CIS, w tym m.in. Natus Vincere, Gambit Esports, Virtus.pro oraz Team Spirit.

Cały turniej zostanie poprzedzony przez etapy kwalifikacyjne, w których udział będą mogły wziąć tylko zespoły z obszaru Wspólnoty Niepodległych Państw. Główna faza rozgrywek odbędzie się w dniach 12-30 maja i zaoferuje swoim uczestnikom pulę nagród w wysokości 40 tysięcy dolarów. Ponadto drużyny będą rywalizować o cenne punkty RMR, które potrzebne są w zdobyciu slota na Majorze PGL Sztokholm 2021. Zwycięski skład zgarnie ich aż 1600, co znacznie ugruntuje jego pozycję w regionalnym zestawieniu.

Bezpośrednie zaproszenia do turnieju EPIC League CIS trafiły w ręce następujących organizacji:

🇷🇺 Gambit Esports🇷🇺 Natus Vincere🇷🇺 Team Spirit🇷🇺 forZe
🇷🇺 /🇰🇿 Virtus.pro🇧🇾 Nemiga Gaming🇷🇺 ex-Winstrike🇷🇺 Trident Clan

Najmniej informacji otrzymaliśmy o evencie dla Oceanii. Jak na razie wiemy, że ten rozpocznie się 23 maja i potrwa tydzień. W przypadku tego obszaru pula nagród ma wynieść zaledwie 10 tysięcy dolarów.