IzakTV

Strona główna » Znamy uczestników eliminacji do V4 Future Sports Festival. W tym gronie m.in. adwokacik

Znamy uczestników eliminacji do V4 Future Sports Festival. W tym gronie m.in. adwokacik

Autor: Paweł Wilk

Internetowe eliminacje do polskich kwalifikacji V4 Future Sports Festival dobiegły końca, a to oznacza, że znamy całą ósemkę, która w przyszły weekend powalczy o bilet na imprezę główną na Węgrzech.

Już wcześniej organizatorzy zaprosili do akcji ACTINA PACT, AVEZ, Izako Boars i Me & the Boys, a teraz na listę uczestników wskoczyli gracze Klan Gadanych Głupot i Capri Sun, którzy najlepiej poradzili sobie podczas pierwszej tury, a także adwokacik i POLOLOCOSQUAD, czyli finaliści drugiej tury. Teraz przed składakami kluczowe spotkania w drabince pojedynczej eliminacji, gdzie nie będzie miejsca na błąd. Wszystkie rywalizacje zaplanowano w trybie BO3, a slot na V4 Future Sports Festival zgarnie tylko zwycięzca finału.

Pełna lista uczestników polskich eliminacji V4 Future Sports Festival:

ACTINA PACTAVEZIzako BoarsMe & the Boys
Klan Gadanych GłupotCapri SunadwokacikPOLOLOCOSQUAD

Polskie kwalifikacje zaplanowano na najbliższą sobotę i niedzielę, natomiast zawody w stolicy Węgier odbędą się we wrześniu. Tam w puli nagród znajdzie się 300 tysięcy euro, a wśród zaproszonych uczestników mamy MIBR, Ninjas in Pyjamas, Mousesports i Virtus.pro. Resztę miejsc zajmą zwycięzcy eliminacji w Polsce, Europie, na Węgrzech i dla ekip z Czech oraz Słowacji.