IzakTV

Strona główna » Znamy wszystkich uczestników lanowych finałów PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej

Znamy wszystkich uczestników lanowych finałów PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej

Autor: Michał Maćkowski
MAD DOG'S PACT

Wielkimi krokami zbliża się kolejny LAN i to na dodatek z udziałem publiczności. Tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek poznaliśmy wszystkich uczestników PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej.

Turnieje lanowe małymi krokami wracają do życia. Kolejnymi rozgrywkami offline będą finały PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej, które przeniosą nas na letni stadion w Gdańsku, na którym zobaczymy cztery polskie formacje.

Awans na lanowe zawody z kwalifikacji zgarnęli gracze M1 Eden oraz nowy skład Izako Boars. Co ciekawe dla Pawła “byaliego” Bielińskiego będzie to pierwszy turniej offline od 2019 roku! Z pewnością dla nowego zespołu dzików będzie to bardzo dobry sprawdzian, który zweryfikuje krótki okres przygotowawczy.

Dzisiaj Polska Liga Esportowa ogłosiła dwóch ostatnich uczestników lanowego turnieju! Na plaży w Gdańsku zobaczymy dwie organizacje, które mogliśmy oglądać w finale zakończonego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Mowa tutaj o MAD DOG’S PACT oraz Illuminar Gaming. Co ciekawe dla nieogłoszonego jeszcze składu IHG będzie to najprawdopodobniej oficjalny debiut, bowiem nie wiemy do tej pory, jak wyglądać będzie nowa ekipa Oskara “oskarisha” Stenborowskiego.

Lista uczestników PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej

Illuminar GamingMAD DOG’S PACT
Izako BoarsM1 EDEN

Finały PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej rozegrane zostaną 10 lipca, natomiast cała impreza potrwa od 9 do 11 lipca. Co ważne cała impreza dostępna będzie dla publiczności, bowiem odbędzie się na stadionie letnim w Gdańsku. Dla gości przygotowane będą boiska sportowe, strefa z komputerami oraz specjalne miejsce dla dzieci, w którym odbędą się różne lekcje dotyczące sportów elektronicznych.