IzakTV

Strona główna » Zotac wprowadza komputer-plecak VR GO 2.0

Zotac wprowadza komputer-plecak VR GO 2.0

Autor: Marcin Skrętkowicz
Zotac

ZOTAC Technology ma zaszczyt poinformować o oficjalnym wprowadzeniu na rynek komputera-plecaka VR GO 2.0 – pierwszej na świecie, zaprojektowanej od podstaw, nowej wersji komputera typu VR Backpack PC. VR GO 2.0

UWOLNIJ NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ

VR GO 2.0 został zaprojektowany z myślą o uwolnieniu potencjału i możliwości zastosowania technologii VR we wszystkich branżach i firmach, zarówno w dziedzinie rozrywki, zastosowań inżynierskich i rozwoju produktów, szkoleń medycznych, designu, edukacji, obsługi klienta, e-Sportu i wielu innych. Dzięki połączeniu mobilności i wysokowydajnych podzespołów, zmodernizowany komputer-plecak daje możliwość zanurzenia się w realistycznym świecie wirtualnej rzeczywistości, bez kompromisów w zakresie opóźnień i obniżenia jakości obrazu, dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi, dostępnymi na rynku, zestawami gogli VR.

System korzysta z silnego, wydajnego układu graficznego NVIDIA GeForce® GTX 1070 współpracującego z 8 GB pamięci. Procesor Intel® Core™ i7 oraz pamięć DDR4 o pojemności 16 GB dostarczają moc i przepustowość niezbędną do wykonywania intensywnych zadań, zapewniając ultra-płynne wrażenia w świecie VR. Komputer-plecak VR GO 2.0 wyposażony jest ponadto w scentralizowane porty i znajdujące się na górze złącza We/Wy przeznaczone do łatwego podłączenia gogli VR.

BADŹ NIEPOWSTRZYMANYM

Nowa konstrukcja plecaka charakteryzuje się równomiernym rozłożeniem ciężaru, dodatkową piankową wyściółką na plecach i naramiennych pasach, oraz przedłużonej długości oparcia dla pleców, co pozwala odsunąć komputer od pleców, zapewniając maksymalną wentylację i długotrwały komfort użytkowania.

Wymieniane „w locie” akumulatory i zewnętrzna stacja dokująca do ładowania baterii umożliwiają nieprzerwaną pracę komputera nawet przez 1,5 godziny i niemal nieograniczony czas prowadzenia rozgrywki. Plecak wyposażono w dobrze widoczny wskaźnik poziomu naładowania baterii i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy włączany w chwili, gdy akumulator jest bliski wyczerpania.

TANIEC KOLORÓW

Niech kolorowe światło tańczy razem z Tobą w rytm rozgrywki, dzięki nowej generacji oświetlenia SPECTRA 2.0, która korzysta z mocniejszych, adresowalnych diod LED. Kolory są teraz bardziej precyzyjnie dostrojone, a tonalne przejścia barw gładsze. System SPECTRA 2.0 pozwala na unikatową identyfikację wizualną gracza z daleka.

WIĘCEJ NIŻ VR READY

W dwóch prostych krokach, VR GO 2.0 staje się potężnym i kompaktowym systemem do gier. Niezależnie od tego, czy gra rozgrywana jest dynamicznie w przestrzeni całego pokoju, czy wrażenia VR dostępne są tylko siedząco, czy też komputer wykorzystywany jest jak zwykły gamingowy desktop, VR GO 2.0 szybko dostosowuje się do tego, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze we wszystkich gamingowych światach. Podobnie jak wszystkie maszyny klasy ZOTAC Mini PC, plecak PC jest otwarty na wszystkie możliwości. Możesz łatwo zmodernizować lub rozszerzyć pamięć, rozbudować pamięć masową lub swobodnie podłączać dodatkowe akcesoria lub urządzenia peryferyjne, dzięki szerokiej gamie portów.