Zwycięstwo i porażka w meczach PRIDE i Venatores

Zwycięstwo PRIDE Sferis oraz porażka Venatores. Takie wyniki padły w ćwierćfinałowych spotkaniach internetowej ligi QuickShot Arena #31.

Jako pierwsi do rywalizacji stanęli gracze Venatores. Adam ”destru” Gil i spółka spotkali się z duńskim NiceShot na de_mirage. Pierwsza połowa od początku należała do Skadynawów, którzy objęli prowadzenie 11:4. Po zmianie stron Polacy zdołali dopisać do swojego wyniku 3 rundy, jednak to NiceShot zdołało zakończyć spotkanie.

Dużo bardziej wyrównane widowisko oglądali kibice podczas streamu meczu Pride i eXtatus. Ekipa Karola ”repo” Cybulskiego nieco gorzej zaczęła pierwszą połowę de_dust2, bowiem to czesko-słowacki skład prowadził 9:6. Po stronie atakującej to jednak PRIDE był dużo lepszy i zasłużenie wygrał 10:4, co ostatecznie dało wynik 16:13.

Jutro o 17:00 Sferis PRIDE skonfrontuje się w pierwszym półfinale z NiceShot, natomiast o 20:00 Tricked eSports zmierzy się z Team Infused. Zwycięzca QuickShot Arena #31 zgarnie 1 000 dolarów. Na srebrnych medalistów czekać będzie 500 dolarów.