IzakTV

Strona główna » ZywOo pożegnał się z aAa. Teraz czas na super francuską drużynę?

ZywOo pożegnał się z aAa. Teraz czas na super francuską drużynę?

Autor: Paweł Wilk

Piąte ogniwo nowej super francuskiej drużyny w końcu pożegnało się ze swoją dotychczasową organizacją. Mathieu “ZywOo” Herbaut zakończył współpracę z aAa i teraz będzie mógł rozpocząć przygodę z nowym projektem Nathana “NBK-” Schmitta.

Utalentowany Francuz już kilka miesięcy temu został zauważony przez kilka czołowych ekip z Europy, ale sam podjął decyzję o pozostaniu w rodzimej drużynie. Równocześnie Herbaut imponował w oficjalnych meczach i ewidentnie przerastał swoich dotychczasowych kolegów. Wszystko zmieniło się niedawno, gdy byli gracze G2 Esports postanowili stworzyć nową francuską formację.

By taki projekt mógł wypalić, cała piątka musiała rozwiązać obowiązujące kontrakty. Największym problemem była umowa ZywOo, przed którym stanie zadanie bycia jednym z liderów Waterboys pod względem umiejętności. Dziś włodarze aAa potwierdzili odejście swojego reprezentanta, a to prawdopodobnie zakończy się ogłoszeniem przez Team Vitality zwerbowania piątki Francuzów.

Ci obecnie uczestniczą w kilku internetowych turniejach, a głównym obecnie celem wydają się spotkania GG.BET Shuffle, gdzie do zgarnięcia jest slot na Intel Extreme Masters Chicago 2018. Waterboys zagra z Team Spirit o awans do fazy pucharowej.

Obecny skład Waterboys:

  • Nathan “NBK-” Schmitt
  • Dan “apEX” Madesclaire
  • Cédric “RpK” Guipouy
  • Vincent “Happy” Schopenhauer
  • Mathieu “ZywOo” Herbaut